Podmienky

VRÁTENIE BICYKLA

Bicykel si môžete vyzdvihnúť v dohodnutý termín. V prípade, že požičanie presiahne 24 hodín, bude zákazníkovi účtovaný doplatok v podobe ďalšieho dňa.

V prípade, že je elektrobicykel veľmi znečistený sa započítava aj poplatok za čistenie vo výške 10 €. Zálohu za požičaný elektrobicykel je potrebnú uhradiť hotovosťou. Po vrátení e-biku vám bude platba automaticky vrátená.

AKCIA VÍKEND

Akcia-víkend platí pri požičaní elektrobicykla alebo nosiča od piatka 15: hod do pondelka 12:00. V prípade, že je elektrobicykel veľmi znečistený sa započítava aj poplatok za čistenie vo výške 10 €. Zálohu za požičaný elektrobicykel je potrebnú uhradiť platobnou kartou (nie hotovosťou). Po vrátení e-biku vám bude platba automaticky vrátená na účet.


Príďte si vyskúšať svoju prvú jazdu na elektrobicykloch!
Zajazdite si po Malých Karpatoch v okolí Rače alebo si naplánujte celodenný výlet.
V našej požičovni vám vybrané e-biky požičiame na 3 hodiny alebo aj na celý víkend.

Ako to funguje?

Vyberte si elektrobicykel, o ktorý máte záujem. Vyberte si dátum, od ktorého by ste chceli mať bicykel požičaný. Zadajte vaše kontaktné údaje, aby sme vás mohli kontaktovať s ďalšími detailami.Po odoslaní rezervácie Vás bude kontaktovať náš kolega ohľadom podrobných informácií a potvrdení termínu.

Dôležité dokumenty

Pred samotným rezervovaním e-bajku Vám odporúčame prečítať si dôležité dokumenty nášho portálu www.green-bike.sk. 

V našej GREEN BIKE predajni v Rači vám radi požičiame špičkové elektrobicykle značky Merida. Príďte si vyskúšať váš budúci nový e-bike na krátky 2-hodinový výlet alebo si ho požičajte na celý víkend.

Je to iba na vás. Nízke prevádzkové náklady, ekologická prevádzka a radosť zo šliapania, to všetko ponúkajú bicykle na elektrický pohon. 

Upozorňujeme záujemcov, že vypožičané bicykle je možné vrátiť len počas bežných otváracích hodín predajne. Pre zapožičanie počas sviatkov a nedieľ platia naše víkendové akciové ceny. 

Pred zapožičaním sa platí záloha vo výške „400“€. Zálohu je možné uhradiť len v hotovosti.

Pre viac informácií nás kontaktujete pomocou formulára, telefonicky alebo osobne na predajniach. 

Elektrobicykle, ktoré si môžete požičať, nájdete tu.