Podmienky

VRÁTENIE BICYKLA

Bicykel si môžete vyzdvihnúť v dohodnutý termín. V prípade, že požičanie presiahne 24 hodín, bude zákazníkovi účtovaný doplatok v podobe ďalšieho dňa.

V prípade, že je bicykel veľmi znečistený sa započítava aj poplatok za čistenie vo výške 10 €. Zálohu za požičaný bicykel je potrebnú uhradiť hotovosťou. Po vrátení e-biku vám bude platba automaticky vrátená.

AKCIA VÍKEND

Akcia-víkend platí pri požičaní bicykla alebo nosiča od piatka 15: hod do pondelka 12:00. V prípade, že je bicykel veľmi znečistený sa započítava aj poplatok za čistenie vo výške 10 €. Zálohu za požičaný bicykel je potrebnú uhradiť platobnou kartou (nie hotovosťou). Po vrátení bicykla vám bude platba automaticky vrátená na účet

Príďte si vyskúšať svoju prvú jazdu na elektrobicykloch!
Zajazdite si po Malých Karpatoch v okolí Rače alebo si naplánujte celodenný výlet.
V našej požičovni vám vybrané e-biky požičiame na 3 hodiny alebo aj na celý víkend.

Ako to funguje?

Vyberte si bicykel, o ktorý máte záujem. Vyberte si dátum, od ktorého by ste chceli mať bicykel požičaný. Zadajte vaše kontaktné údaje, aby sme vás mohli kontaktovať s ďalšími detailami.Po odoslaní rezervácie Vás bude kontaktovať náš kolega ohľadom podrobných informácií a potvrdení termínu.

Dôležité dokumenty

Pred samotným rezervovaním bicykla Vám odporúčame prečítať si dôležité dokumenty nášho portálu www.green-bike.sk. 

V našej GREEN BIKE predajni v Rači vám radi požičiame špičkové bicykle značky CTM. Príďte si vyskúšať váš budúci nový e-bike alebo klasický bicykel na krátky 2-hodinový výlet alebo si ho požičajte na celý víkend.

Je to iba na vás. Nízke prevádzkové náklady, ekologická prevádzka a radosť zo šliapania, to všetko ponúkajú bicykle na elektrický pohon. 

Upozorňujeme záujemcov, že vypožičané bicykle je možné vrátiť len počas bežných otváracích hodín predajne. Pre zapožičanie počas sviatkov a nedieľ platia naše víkendové akciové ceny. 

Pred zapožičaním sa platí záloha vo výške „400“€. Zálohu je možné uhradiť len v hotovosti.

Pre viac informácií nás kontaktujete pomocou formulára, telefonicky alebo osobne na predajniach. 

Bicykle, ktoré si môžete požičať, nájdete tu.